M�odzicy awansowali do p�fina��w Mistrzostw Polski
W Olsztynie odbywa si� turniej �wier�fina�owy Mistrzostw Polski m�odzik�w.
W pierwszym meczu spotka�y si� zespo�y Metra Warszawa i Oczko Bia�ystok. Po bardzo dobrej grze pewne zwyci�stwo odnie�li zawodnicy z Warszawy. W drugim meczu spotkali si� z zespo�em AZS UWM II Olsztyn. Mecz by� bardzo zaci�ty i emocjonuj�cy. W pierwszym secie metrowcy wypracowali sobie przewag� kilku punkt�w i pewnie wygrali seta do 23.

W drugim secie wynik oscylowa� wok� remisu, p�niej przewag� nawet sze�ciu punkt�w mieli zawodnicy z Olsztyna, zaciek�y po�cig doprowadzi� do stanu 23:24 jednak skuteczny atak zako�czy� ten set na korzys� AZS. W tie-breaku przewag� mieli najpierw metrowcy, lecz po zmianie stron olsztyniacy doprowadzili nawet do remisu 11:11 ( w czym "zas�ug�" mia� trener, kt�ry otrzyma� ��t� kartk�), jednak podzia�a�o to na metrowc�w jak p�achta na byka i wygrali seta do 12. Zdecydowanie poprawi�a si� gra w obronie, jak r�wnie� zagrywka. R�wnie� dobrze dzia�a� atak. Fantastyczn� atmosfer� stworzyli licznie przybyli rodzice i rezerwowi, dzi�ki nim zawodnicy czuli si� jakby grali na sali w Warszawie.
Te dwie wygrane zapewni�u Metru awans do p�fina��w Mistrzostw Polski. Jutrzejszy mecz z UKS Mi�dzyrzecka Tr�jka zadecyduje o kolejno�ci dw�ch pierwszych miejsc.

KS Metro - Oczko Bia�ystok - 2:0 (14,22)
KS Metro - AZS UWM II Olsztyn - 2:1 (23,-23,12)
Metro:Wo�niak-kapitan, Nowosadko, Boniecki, Olenderek, Zaj�c,